Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

26.10.2016r.

Odbyło się wyjątkowe spotkanie Legniczanek ze znaną i cenioną Panią psycholog Marią Rotkiel, organizowane przez Urząd Miasta Legnica. Amazonki były partnerami tej imprezy.


15-22.10.2016.

I tym razem Nasze kochane dziewczyny dały RADĘ!!!!. Reprezentowały godnie Nasz klub na kolejnym TREKINGU w Zakopanem. Kochane Nasze Gratulujemy!!!! Po raz kolejny pokazałyście, że nie ma dla Nas rzeczy NIEMOŻLIWYCH!!!! Więcej informacji tutaj 


15.10.2016r.

brałyśmy udział w VII Festiwalu Organizacji Pozarządowych – FLOP organizowanym  co roku przez Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica.

15.10.2016r.

FOTO 1

FOTO 2


14.10.2016r.

Uczestniczyłyśmy w Marszu ku Zdrowiu organizowanym przez Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

FOTO 4


29.09.2016r. odbyły się wykłady specjalistów z zakresu leczenia powikłań i zaburzeń czynnościowych u kobiet leczonych z powodu raka piersi. Wykład i warsztaty z rehabilitacji w onkologii poprowadziła dr Magdalena Górska- Doś z Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Po wykładzie ćwiczyłyśmy z dr M. Górską-Doś w Parku Miejskim.

FOTO 1

FOTO 2

Wykład medyczny wygłosił specjalista fizjoterapii dr n. med. Janusz Doś z Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu. Omówione zostały metody fizjoterapeutyczne w leczeniu powikłań u kobiet leczonych z powodu raka piersi. Następnie odbyły się warsztaty z zakresu drenażu limfatycznego.  W wykładach uczestniczyło ok. 50 kobiet zarówno Amazonek jak i mieszkanek Legnicy.


 

 

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net